Blog

مسدود شدن کارت سوخت خودرو و موتورسیکلت‌ های توقیفی

اخباردر ۹ مرداد ۱۳۹۹

به نقل از خبرخودرو، دبیر شورای پیشگیری از وقوع جرم دادگستری گفت: کارت سوخت خودروها و موتورسیکلت های توقیفی در پارکینگ ها تا یک ماه آینده مسدود خواهد شد.

آقای کاویانی از نگهداری بیش از ۱۳ هزار دستگاه موتورسیکلت وخودرو در پارکینگ‌های استان خبرداد و گفت: کارت سوخت خودورها و موتورسیکلت های توقیفی در پارکینگ ها تا یک ماه آینده توقیف خواهند شد.

وی تعیین تکلیف کارت سوخت این وسائط نقلیه را ضروری دانست و از صاحبان خودورها و موتورسیکلت‌های توقیفی خواست نسبت به تعین تکلیف وسایط نقلیه خود اقدام کنند.

دبیر شورای پیشگیری از وقوع جرم دادگستری تسریع در گازرسانی به مرغداری‌ها وگلخانه‌های اطراف قاهان را از مصوبات دیگر این نشست بیان کرد.

کاویانی جلوگیری از قاچاق سوخت را از مزایای جایگزینی گاز طبیعی به جای سوخت مایع خواند و گفت: ۵۰۰ واحدصنعتی، تولیدی و کشاورزی در برنامه هدف قراردارد که در حال پیگیری واجراست.

دبیر شورا‌ی پیشگیری از وقوع جرم دادگستری از پلاک گذاری ۶۰۰ دستگاه ماشین الات کشاورزی استان خبرداد و افزود: پلاک گذاری یک هزار تراکتور وکمباین تا پایان شهریور از دیگر مصوبات این نشست بود.

نماینده شرکت فرآورده‌های نفتی استان هم در این نشست از کاهش ۲۱ درصدی مصرف بنزین مردم استان قم در چهار ماهه نخست سال خبرداد.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    سبد خرید